Posnet Bingo HS EJ – klasyka wśród kas

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Bingo HS EJ  od wielu lat jest przebojem w kategorii małych kas fiskalnych (z kopią elektroniczną) i jednym z najczęściej kupowanych urządzeń marki Posnet. Szczególnie popularna jest w niedużych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na kompaktową obudowę i prostą obsługę.

Czynniki decydujące o wyborze kasy

Najbardziej istotnymi czynnikami w wyborze kasy fiskalnej, poza ceną, jest jej niezawodność i funkcjonalność – dlatego szczególnej weryfikacji podlegają parametry techniczne oferowanych urządzeń. Kasa Bingo HS EJ została wyposażona przez producenta we wszystkie, najbardziej pożądane funkcje: od zapisu kopii paragonów na karcie pamięci, po wydruk NIP-u nabywcy na dokumencie sprzedaży. Projektanci zadbali o to, by urządzenie sprawnie i szybko emitowało dokumenty, dlatego posiada ono innowacyjny i wydajny mechanizm drukujący. To rozwiązanie gwarantuje wystawienie paragonu z prędkością 16 linii tekstu na sekundę. Szybką obsługę klientów wspomoże także klawiatura – wyposażona w 15 przycisków funkcyjnych (skrótowych) – oraz dwa czytelne wyświetlacze (dla operatora i klienta). Nie bez znaczenia jest też fakt, że model dostępny w ofercie Posnet może komunikować się z komputerem on-line. Dla firm instalujących to urządzenie ważną informacją techniczną jest opcja zasilania przez kasę skanera kodów kreskowych bez zbędnych, dodatkowych zasilaczy.

Gdzie pracuje Bingo?

Ze względu na możliwość wydruku raportu sprzedaży z określonych grup towarowych, szczególnie pomocnych przy rozliczaniu akcyzy, kasa wydaje się być wręcz idealnym rozwiązaniem dla klientów prowadzących sprzedaż artykułów alkoholowych. Niewielkie rozmiary sprawiają, że z urządzenia będą zadowoleni właściciele punktów handlowych lub usługowych o ograniczonej  powierzchni stanowiska pracy (jak chociażby kiosków, czy saloników prasowych). Ciemna, stonowana, a jednocześnie elegancka obudowa oraz klasyczny design to zalety, które decydują o wyborze Bingo HS EJ do salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów lekarskich oraz kancelarii prawnych.

Kasa marki Posnet  pod względem parametrów technicznych, designu i wysokiej jakości wykonania plasuje się w czołówce w swojej grupie produktów, dlatego jest chętnie wybierana przez małych i średnich przedsiębiorców. Jeśli jesteście zainteresowani tym modelem i chcielibyście dowiedzieć się o nim jeszcze więcej – zajrzyjcie tutaj. No i oczywiście, zapraszam Was do komentowania tekstów oraz proponowania następnych urządzeń, które warto wziąć na blogowy „celownik”.

1 Comment

  1. Razem ze znajomym zdecydowaliśmy się na ten sam model, nie konsultując tego ze sobą – właśnie ten 😛 i co więcej, obaj jesteśmy zadowoleni 😀

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wpisz odpowiedź *