Novitus Next – za co przedsiębiorcy polubili tę kasę fiskalną?

Kasa fiskalna Novitus Next - wersja biała

Rozwój technologii, także tych związanych z handlem, powoduje, że stale pojawiają się nowe kasy fiskalne. I, co również naturalne, urządzenia te zyskują coraz mocniejsze podzespoły oraz parametry. Niemniej, co jakiś czas pojawiają się modele szczególnie wybijające się na tle innych. Zwłaszcza pod względem rozwiązań innowacyjnych, dotąd nie stosowanych w urządzeniach rejestrujących tego typu. I tak też było w przypadku kasy fiskalnej marki Novitus.

Model Next, reprezentujący kasy fiskalne Novitus, daje współczesnemu przedsiębiorcy sporo powodów do satysfakcji. Powodów różnych, bardziej szczegółowych pod względem technicznym, jak i ogólnych, w całościowym rozrachunku użytkowym. Przyjrzyjmy się zatem najważniejszym i najciekawszym rozwiązaniom w tym urządzeniu. Bo że w ogóle warto mówić o modelu Next, to nie ulega wątpliwości.

Integracja urządzeń, której nie da się przeoczyć

Kasa fiskalna marki Novitus ma niejedną, interesującą funkcjonalność do zaoferowania. Ale nie można zaprzeczyć, że rozwiązaniem wyjątkowym tego urządzenia jest… połączenie z innym urządzeniem. Połączenie śmiałe, wcześniej nie stosowane w technologiach sprzedaży. Chodzi mianowicie o integrację kasy fiskalnej z tabletem w ramach jednej konstrukcji (obudowy). Jak nietrudno się domyślić, pomysł ten niesie za sobą mnóstwo atrakcyjnych opcji. Nie tylko dużą swobodę w konfiguracji parametrów pracy czy samego panelu sterowania, obsługiwanego za pomocą sprawnie działającego ekranu dotykowego. Wszak użytkownik jest w stanie niemal dowolnie określić cechy interfejsu: liczbę przycisków, ich kolor, przyporządkowanie funkcji itp. Tym bardziej, że korzystanie z modelu Next wspomaga także zwykła, dodatkowa klawiatura. Jednak należy wspomnieć też o tym, że kasa marki Novitus działa w oparciu o popularny system Android i nowoczesne oprogramowanie sprzedażowe. A także o opcji zastosowania różnych, ciekawych aplikacji, w tym NoviCloud, umożliwiającej przechowywanie najważniejszych danych w chmurze. Oraz innych funkcjach, wynikających z wbudowanego tabletu, jak korzystanie ze skrzynki mailowej, internetu, kalendarza, galerii czy kalkulatora na panelu kasy.

Nie tylko tablet, czyli co jeszcze ma w sobie Next?

Oczywiście, atrakcyjność modelu marki Novitus nie wynika jedynie z wbudowanego tabletu. Wspomnieliśmy już, że posiada on też inne rozwiązania, ważne dla procesów dotyczących zarządzania działalnością handlową czy usługową. Next zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej (oraz pozwala na przechowywanie ich w chmurze), a także dysponuje standardami komunikacyjnymi, przygotowanymi do pracy w rozbudowanym systemie sprzedaży (w tym możliwością połączenia bezprzewodowego przez Wi-Fi lub Bluetooth). Kasa posiada niedużą konstrukcję, prosty w obsłudze mechanizm drukujący, wystawia faktury VAT oraz charakteryzuje się naprawdę solidnym i eleganckim wykonaniem. Ale co więcej, pozwala na obsługę dowolnej liczby zaprogramowanych pozycji towarowych, co stanowi kolejną nowinkę w świecie kas rejestrujących.

 

Opisane wyżej rozwiązania świadczą nie tylko o innowacyjności modelu Next, ale o czymś jeszcze ważniejszym. Czyli o uniwersalności urządzenia. Kasa odnajdzie się na niedużym stanowisku pracy, a także będzie gotowa do działania w większym przedsiębiorstwie, w rozbudowanym systemie sprzedaży, z szerokim asortymentem. Przy tym znakomicie prezentuje się wizualnie, dzięki czemu również podwyższa prestiż firmy, w której funkcjonuje. A co wy sądzicie o modelu Novitus Next?

1 Comment

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *