Posnet Temo HS EJ – gdy małe urządzenia stwarzają duże możliwości

Posnet Temo HS EJ - najmniejsza drukarka fiskalna na rynku

Większe urządzenia rejestrujące kojarzą się z mnogością oferowanych możliwości. I często słusznie, bowiem modele te zazwyczaj posiadają rozbudowane klawiatury, obsługują pojemniejszą bazę towarową, są wyposażone w zróżnicowane standardy komunikacyjne oraz mogą się pochwalić znacznie wyższymi parametrami. Sęk w tym jednak, że nie w każdym biznesie sprawdzi się technologia o większych gabarytach. Ale czy mniejsze urządzenia nie mają za wiele do zaproponowania? Wręcz przeciwnie, o czym skutecznie przekonuje drukarka fiskalna marki Posnet.

Jeśli chodzi o „kompaktowość” – mówimy o leaderze

Pierwszą, zasadniczą przeszkodą dla zakupu większego urządzenia fiskalnego, może się zwyczajnie okazać sam tryb pracy. Jeśli prowadzimy działalność mobilną, w takiej sytuacji biznesowej nie sprawdzi się model o solidnych gabarytach, a także i nielekkiej konstrukcji. Potrzebne jest urządzenie, które maksymalnie uprości wykorzystanie go w terenie, a także transportowanie oraz przechowywanie. I taka jest z pewnością drukarka Temo marki Posnet. To zresztą mało powiedziane. Wspomniany model to w zasadzie nie tylko najmniejsza drukarka, ale i najmniejsze urządzenie rejestrujące, jakie znajdziemy na dzisiejszym rynku technologii sprzedaży. Wystarczy wspomnieć o wymiarach oraz wadze Temo HS EJ: 86 x 128 x 46 mm i 380 g. Zatem drukarka ta jest w stanie zmieścić się nawet w kieszeni kurtki. Czy można wyobrazić sobie bardziej mobilne urządzenie fiskalne? A to nie wszystko – jak przystało na tego typu modele, charakteryzuje się odpornością na intensywną eksploatację i częsty transport, posiada wydajny akumulator oraz umożliwia zasilanie za pomocą instalacji samochodowej. Oczywiście, opisywane rozwiązania sprawdzą się nie tylko w działalności mobilnej. Mogą znaleźć zastosowanie, a nawet okazać się znakomite w przypadku firmy funkcjonującej stacjonarnie, zwłaszcza jeśli dysponuje niewielką, trudną w zagospodarowaniu przestrzenią.

Temo „daleko w tyle”? Nic z tych rzeczy!

A skoro mówimy już o stereotypach: jeżeli większe urządzenia fiskalne przywołują na myśl bogatą funkcjonalność, to z kolei kompaktowe modele potrafią być nierzadko kojarzone z ograniczonymi możliwościami technologicznymi. Czy tak jest w rzeczywistości? Zdecydowanie nie. Owszem, nie da się ukryć, że np. większe drukarki rejestrujące będą mogły współpracować z jeszcze szerszą ofertą lub kolejnymi urządzeniami peryferyjnymi. Ale i tu Posnet Temo HS EJ dowodzi, że niewielkie modele nie pozostają w tyle. Wspomniana drukarka obsługuje bazę towarową rzędu 100 000 PLU, zapisuje kopie paragonów w formie elektronicznej, a przy tym posiada sprawny, prosty w obsłudze mechanizm drukujący i umożliwia komunikację bezprzewodową (przy użyciu modułu Bluetooth). Jeśli dodamy do tego elegancki design, występujący w 2 wersjach kolorystycznych (czarnej i białej), otrzymujemy urządzenie, które jest w stanie sprostać oczekiwaniom różnych przedsiębiorstw, różnych warunków pracy, wreszcie – zróżnicowanych preferencji użytkowych. Jednym słowem, obecne, nieduże technologie sprzedaży potrafią oferować znacznie szersze rozwiązania, niż by mogło się wydawać. Świadczy o tym rosnąca popularność modeli mobilnych, takich właśnie jak opisana drukarka marki Posnet.

1 Comment

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *