Jakie możliwości ma drukarka Elzab Mera TE?

drukarka fiskalna Elzab Mera TE

Ekstremalne sytuacje wymagają ekstremalnych rozwiązań. Jeśli zatem w prowadzeniu Twojej działalności pomóc może jedynie wydajne, wytrzymałe, rozbudowane funkcjonalnie i technologicznie urządzenie, to szukasz drukarki Elzab Mera TE. To wysokiej klasy narzędzie pracy wyposażone jest  w elektroniczny zapis kopii paragonu. Dzięki szybkiemu i wytrzymałemu mechanizmowi drukującemu znakomicie sprawdza się w punktach handlowych o dużym natężeniu ruchu. Drukarka wyposażona jest w  regulowany, kolorowy wyświetlacz TFT (4,3″) z możliwością wyświetlania grafiki (logo firmy, reklamy), komunikatów, aktualnej daty i godziny oraz imienin.

Charakterystyka funkcjonalności urządzenia

Elzab Mera TE przeznaczona jest dla punktów handlowych, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wystawiania paragonów (32 linie tekstu na sekundę), obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych.

Ogromna liczba obsługiwanych towarów (350 000 PLU) sprawia, że drukarka doskonale sprawdza się w placówkach o bardzo szerokim asortymencie i dużym natężeniu ruchu (supermarkety, hipermarkety, hurtownie). Zastosowane podzespoły i rozwiązania wpłynęły na to, że Mera TE jest urządzeniem o rozbudowanej funkcjonalności i zarazem niewielkich gabarytach. Zapisuje kopie paragonów na elektronicznym nośniku pamięci, pozwala na optymalizację wydruku pozycji na paragonie, tak by zajmowała jedną linię, umożliwia wybór protokołu transmisji między komputerem a drukarką spośród protokołów: FP210 i Thermal.

Drukarka fiskalna Elzab Mera TE

Dodatkowe opcje

Wydawać by się mogło, że drukarka polskiego producenta, firmy Elzab, nie wyróżnia się specjalnie na tle innych urządzeń z jej segmentu. Ale to nie do końca prawda. Po pierwsze, zamawiając drukarkę Mera TE, to klient decyduje, jaki kolor będzie miało urządzenie. Mera TE jest dostępna w jednym z 2 wariantów kolorystycznych – czarnym lub białym. Dzięki temu łatwo dostosować jej wygląd do wystroju wnętrza, w którym prowadzona będzie sprzedaż.

Urządzenie zostało wyposażone w nowoczesny wyświetlacz TFT, pracujący w 256 kolorach (tło, czcionka), pozwalający skonfigurować wygaszacz. Rozdzielczość ekranu to 480 x 272 pikseli, więc wszelkie wyświetlane informacje są bardzo czytelne.

Drukarka dostępna jest w dwóch wariantach: standardowym Mera TE i rozszerzonym Mera TE FV. Wersja z oznaczeniem FV, poza wszystkimi pozostałymi funkcjami, oferuje też opcję wydruku faktur VAT.

Możliwości modelu Elzab Mera TE z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

1 Comment

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wpisz odpowiedź *